استند آپ کمدی سید حامد حسینی

استند آپ نوعی از کمدی است که در آن، اجراکننده به‌صورت مستقیم با حاضرین صحبت می‌کند.

درواقع طی آن، کمدین در مقابل حضار ایستاده و همه ی هنر خود را برای خنداندن مخاطبان به کار می‌گیرد.

این نوع کمدی معمولاً توسط یک نفر اجرا می‌شود.

در این نمایش، کمدین با اجرای سریعی از داستان‌گویی، لطیفه و شوخی‌های کوتاه و گذرا و بداهه‌سازی‌هایی که جمع تماشاگران پذیرای آنها باشند، به انتقال مضامین می‌پردازد.

اجراکننده معمولاً سرنوشت مسائل و معضلاتی را که به‌طور بسیار مهم و جدی اجتماع کلی را درگیر خود ساخته به چالش می‌کشد، به این امید که باعث شگفتی و خندهٔ تماشاگران شود و مشکلات اجتماع را با لبخند تبدیل به آرامش کند.

برخلاف یک بازیگر، یک کمدینی که کار استند آپ انجام می‌دهد فقط وابسته به استعداد خودش است و همه چیز به توانایی شخصی او برمی‌گردد.

یک بازیگر معمولا دیالوگ دارد و یک تیم از بازیگران دیگر با او در نمایش همراه هستند و می‌تواند بر آن‌ها تکیه کند ولی شوی کمدی فقط روی یک فرد با استعداد او بر بداهه گویی و  انجام کار‌های خنده‌آور تمرکز دارد.

این سبک از کمدی که به تازگی رواج زیادی یافته، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

در استند آپ درست تعریف کردن ایده های بامزه از خود ایده ها مهم تر است، درست لحظه ای که باید بخندند بزنند زیر خنده و صدای خنده شان سالن را پر کند.

اما کیفیت و درست اجرا کردن آن نقش بسیار مهمی در جذب کردن مخاطب و در نهایت امر، خنداندن و سرگرم کردن او دارد.

سید حامد حسینی مجری توانمند و خوش سیمایی است که با تجربه ی بالا و استعداد ذاتی خود، اجرایی بی نظیر و منحصر به فرد دارد که میتواند استند آپی کم نقص، بی نظیر و با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کند و لحظات شاد و دلنشینی برای حاضرین پدید آورد.